Astrolog Ece Çetin

18 Kasım-24 Kasım Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Şimdiye kadar düşünmediğiniz gibi düşünüp davranmadığınız gibi davranın ki hayatınız değişsin.

Çok sıra dışı bir haftaya başlıyoruz. Ani duygu değişimleri, hoşlanmadıklarımızdan hoşlanma, hoşlandıklarımızdan vazgeçme şekillerinde eskiden olan halimizi bırakıp yepyeni tepkiler ve eylemlerle Uranüs bizim içimizden tanımadığımız bir benlik çıkarıyor.

Daha önce almadığımız kararlar alarak, yapmadığımız seçimlere yöneliyoruz. Özellikle sabit burçlarda alınacak değişik kararlar, şimdi hayatlarını gerçekten değiştirme eylemlerine girişmeleri ile farklı yönlere evrilmeye devam ediyor. Önce her şey güzeldi. Kurulu düzeni asla bozmak istemediler. Sonra altı üstüne geldi ve düzen yürümedi.

Geçmişi gömüp bir süre sessiz ve rutinde kaldılar. Kendilerini dinlediler. Nerelerde hata yaptıklarına baktılar. Kurulu düzen neden çökmüştü. Cevaplar aradılar. Kendilerindeki yanlışları gördüler. Hiçbir şeyin sonsuz olmadığını, buranın fani dünya olduğunu, her şeyin her an değişebileceğini kabul etmek gerektiğini öğrendiler ve sonrasında stopta kaldılar.

Çok mu hızlı gittim? Yanlış yapar mıyım? Yeniden başlamaya cesaretim var mı? Çalkantıları hep beraber yaşadık arkadaşlar. Hızlı çıktık ve hızlı indik. Şimdi yeni düzen kurmak üzere sistem bize start veriyor. Uranüs boğada hepimizin hayatında devrimler yaparak ilerliyor. ‘Yapmam der yapar, olmam der oluruz’ yönünde Allah ne verdiyse yola devam ediyoruz. Sistem de zaten bizden bu değişimi istiyor.

Siz yanlış yapmadınız. Yaşamanız gerekiyordu yaşadınız. Öğrenmeniz gerekiyordu öğrendiniz. Görmeniz gerekiyordu gördünüz. Büyümeniz gerekiyordu büyüdünüz. Olması gerekenler oldu. Daha fazla öz eleştirilerde ve geçmiş yaşananlarda takılıp zaman kaybetmeyin. İleriye bakma zamanı. Günün enerjisini değerlendirin. Geçmişte yaşamanın bedelini ileride ödeyemeyeceğiniz bir fatura olarak görmek istemiyorsanız geçmişe sünger çekip hızla ilerisi için planlarınızı derleyip, toparlayıp bugün eyleme geçme zamanı.

18 Kasım’da Güneş – Plüton geliştirme açısı gayret gösterirsen benliğini yapılandırma fırsatları sunuyor.

Yine 18 Kasım’da öğleden sonra Mars – Neptün sert açısı var ki hayallerimle eylemlerim uyuşmuyor ve ben akıntıya karşı kürek çekiyor olabilirim etkisi verebilir. O zaman kayığın yönünü değiştirin. Demek ki ters yönde kürek çekiyorsunuz.

18 Kasım gecesi sert etkiler olabilir. Suya sabuna dokunmadan erken uyumaya çalışın. Hayalleriniz ve inançlarınızla ile kavga etmeye gerek yok. İnsan hayalleri ile vardır.

20 Kasımdan çok tatlı bir Güneş – Jüpiter su üçgeni var. Benliğin genişlemesi, büyümesi olarak kullanın. Kişisel gelişime odaklanın. Eksik kısımlarınızı tamamlama imkanı sunan bir konum. Aynı gün büyük hava üçgeni bizim zekamızı doğru kullanmamızı sağlayarak destek verecek.

23 Kasım’da sıra dışı duygularla tam olarak haftanın başlığına doğru uçarak gidiyoruz. Hemen kondurayım buraya; yeni yaşam yolunuz sizlere büyük huzurlar ve mutluluklar getirdi bile. Sisteme güvenin ve asla arkaya bakmayın. Yolunuz açık olsun. Harika bir gün ve harika değişimler olacak.

Hafta geneli düzen, tertip işleri, ilişkilerde orta yolu bulma, sezgilerin artması ve özgürleşme isteği duyguları yoğunlaşıyor.

Bu hafta ne yaparsanız yapın, geçen ömrünüzdeki standart kararları ve tepkileri vermeyin. Ne kadar radikal kararlar alıp uygularsanız sistem o kadar önünüzü açacak. İçinizden yeni bir ‘BEN’ çıkarmak için elinizden geleni yapın.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları