Astrolog Ece Çetin

21 Temmuz-27 Temmuz Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Tüm dünya genelinde öncü olacak yeni liderlerin çıkması için gökyüzü uygun enerjilere girdi. Daha önce yapılmayanı yapacak, yıkılması gerekeni yıkacak, ortaya liderlik koyacak ve insanları peşinden sürükleyecek liderler çıkabilir. Bu potansiyeldeki kişiler uzun zaman önce doğdular ve aramızda yaşıyorlar.

Öne çıkmaları ve kendilerini göstermeleri için sistemin onları ileri itmesi gerekiyor. Savaşmak zorunda kalırlarsa gerçek potansiyelleri ortaya çıkacak. Şu anda kendi kapasitelerinden emin olmayabilirler. Onların kendilerini öne atmalarını beklemeliyiz.

Tam da gökyüzü bu tarza öncü burçlarda birilerine tetiklemek üzere yerlerini almış görünümünde. Öncü burçlar olan koç, yengeç, terazi ve oğlakta tam derece partil büyük kareyi 22 Temmuz'da yaşayacağız. Savaşa girenler için mücadeleniz mübarek olsun…

Aynı zamanda birilerinin hayatımızdaki yerinin sona ermesi, yön değiştirme, eş ile yolların ayrılması, uzun zamandır süren arkadaşlık veya akraba ilişkilerinden özgürleşme bu konum ile mümkün oluyor. Bitir ve sonlandır diyen sistem bizim eleme yaparak hayatımızı sadeleştirip yeni enerjilere yer açmamıza neden olacak.

Ayın 21’i, yani bugün Ay başakta olması nedeniyle ayrıntıcı ve yoğun şekilde çalışmak zorunda olmamız mümkün. Düzen için bekleyen işlerimizi bugün ve yarın halledebiliriz. Gayet gergin olduğumuz için eleştirinin dozunu kaçırabiliriz. Dikkat edelim.

23 Temmuz sabaha karşı saat Güneş aslan burcuna geçiş yapıyor. Nihayet kendi yönettiği burcu yerleşen Güneş burada asaletini, varlığını, sevgisini gösterişli bir şekilde dağıtmaya çalışacaktır. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Aslan’l ar. Güneş aslanın asaleti hepimize iyi gelecek.

Pazar günü Ay terazide olacağı odağımızı ilişkilere ve orta yolu bulmaya çeviriyoruz. Yeni hafta yine aynı motivasyon ile başlıyor. Ayrıca Pazar günü Venüs aslan burcu retrosu saat Güneş’in aslan burcuna geçişi birlikte, yaklaşık aynı saatte başlıyor.

Merkür – Uranüs ile restleşirse hava olayları, uçaklarda gecikme, arıza, aksama, rötar, iletişimde aksaklıklar, olası elektronik alet sorunları mutlaka yaşanabilir. Pazar günü uçağı olanlar için dikkat edilmesi gereken durumlar olabilir. Şimşek çarpması ihtimali bile yaşanabilecek aksaklıklara örnek olabilir.

Salı akşamı Ay ilişki motivasyonunu bırakıp hırslı akrep burcuna geçiş yapıyor. Bol inişli çıkışlı ve mücadeleli iki gün olacak önümüzde. Çarşamba ve Perşembe riskli ve kazançlı olabilir. Ayrıca Salı’yı Çarşambaya başlayan gece çok yıkıcı olmayan deprem ihtimallerini tetikliyor olacak. Bu ihtimali eşiniz ile ilişkide deprem metaforu olarak da yaşayabilirsiniz.

Perşembe sıra dışı durumlar yaşama ihtimali ile birlikte hayatımızdan çıkarma ihtimalimiz olan kişilerin riskleri devam ediyor. Yeni liderler çıkma ihtimali ise tüm hafta boyunca aktif olacak.

Çok hareketli bir haftadayız. Yemek için zaman bulabilirsek kendimizi şanslı görelim lütfen. Nihayet haftaya Cuma Ay’ın özgür yay burcuna geçiş yapması ile ruhumuz, özgürlüğünü ilan edebileceği şartlara geçiş yapıyor olacak.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları