Astrolog Ece Çetin

23 Haziran-29 Haziran Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftaya yaralarımızı sarmaya çalışarak başlıyoruz. İkili ilişkilerde neremiz acımıştı, neremiz kanamıştı? Eski sevgilimiz bizi nasıl terk etmişti? Bunlar gündeme gelirken yeni ilişkiler geçmiş ilişkileri şifalandırarak geliyor. Daha önce ihmal edilmiştik. Yeni aşkımız gözümüzün içine bakıyor. Geçmişten gelen bir eksiği kapatırken bizde tamamlanmış duygusuna giriyoruz. ‘’Demek ki çok ta yanlış biri değilmişim’’ duygusunun tadını çıkarın.

Güneş yengeç burcuna dün geçiş yaptı. İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız sevgili yengeçler. Siz olmasanız aile kuramaz, yuva ne demektir bilemezdik. Doğum gününüz kutlu olsun.

En uzun gün ve en kısa geceyi yaşadığımız yengeç dönencesi ile borsa ve para piyasalarında hızlı iniş çıkışlar yaşanabilir. Yatırımcıların sıkı takipte olmalarını tavsiye ederim.

23 Haziran Güneş’in güzel açıları ile dolu. Geçmiş ile uyum içindeyken geleceğe yuva kurma, aile olma, olan aile bağlarını güçlendirme konularında önümüzün açık olması motivasyonları ile ilerliyoruz. İkili ilişkilerde verim için bu günü değerlendirin. Evlilik kararı almaktan çekinmeyin. Özellikle saat 16 civarında gökyüzünde 1 derecelik kombinasyonlar var. Akış çok güzel ve inanılmaz bir uyum var.

Satürn retrosu resmen başladı. 4 Kasım’a kadar statümüzde yükselme, işimizde kademe atlama konuları çoğumuz için bekleme sürecine girdi. Retro süresinde ödüller toplayanlar olacağı gibi karmadan getirdikleri borçları ödemek zorunda kalanlar da olacak. Satürn bizi; yaptığı sınavlardan geçmiş bile olsak Retro süresinde gerçekten öğrenip öğrenmediğimizi kontrol etmek amaçlı aynı konudan bir kere daha sınayacaktır. Dikkat edelim. Özellikle sınavı geçmemiş, doğru davranış kalıbını oluşturmamışsak bu yaz kurbana düşmemiz içten bile değil. Satürn derslerini asla atlamaz. Canınızın istediği gibi olanı değil doğru olanı yaptığınızdan emin olun.

25 Haziran kafa karışıklıkları, yanlış kararlar verme, ikili ilişkilerde bocalama için çok tuzak bir gün olacak. Mümkünse o gün karar vermeyin, sonra cayacaksınız. Kafamızın bulanık olduğu, doğru düzgün düşünemediğimizi hayal edin. Öyle bir gün. Bu arada yazarlar için ilham dolu bir gün olabilir. Zihin çok farklı kanallara girip hayal gücünü aşırı derecede çalıştırabilir. Somut dünyadan koptuğumuz için ayağı yere basan konularda kararlar almayın.

Yeni haftaya Ay terazi burcunda başlıyoruz. Bayramdan bir gün öncesi inanılmaz bir alışveriş çılgınlığı yaşanabilir. Dükkanlar ve Avm’lerde iki gün talan durumu söz konusu olabilir. Aralarında olmak istemiyorsanız şehirlerden uzaklaşmış olun. Sıra dışı miktarlarda paralar harcanıyor olacak. Cebinizdekinden fazlasını harcamamaya özen gösterin.

27 Haziran’da saat 03.24’te Merkür yengeç burcuna geçiş yapıyor. Aklımız ailemizde, sevgi ihtiyacımızı nereden karşılayabileceğimizi düşünürken bulabiliriz kendimizi. En yakınımızdakilerle yeterince güçlü sevgi bağlarımız var mı? Yoksa nasıl güçlendirip derinleştirebilirim sorunsalları ve çözümleri ile geçecek bir sürece adım atıyoruz.

Gökyüzündeki su elementi çokluğu bolluğu ve bereketi işaret ediyor. Toprak ürün veriyor. Gelirimiz çoğalıyor. 28 Haziran akşamı duygular sel olup akacak. Aşık olabilirsiniz. Evlilik kararı alabilir, nişanlanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri akış çok güzel olacak.

Bizlere görmek nasip edilen Kurban Bayramı'nda kurbanlarımız yaralarımıza şifa, günahlarımıza karşılık oldu bile. Mümkünse kurban kesin arkadaşlar. Sizden akacak kanın önüne geçmiş olursunuz. Bedelini bağış şeklinde değil de kan akıtarak kesmenizi tavsiye ederim. Belayı defeder. Şifa oldu bile.

Musmutlu bir bayram dilerim. Öyle de oldu…

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları