Astrolog Ece Çetin

24 Kasım-30 Kasım Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftadan selamlar…

Tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Yeni nesilleri yetiştirmek için emek vermek her yiğidin harcı değil. Emeğinizin karşılığı ödenmez.

Dün gökyüzünün yaramaz çocuğu Mars akrep yolculuğunu sonlandırıp yay burcuna geçiş yaptı. Güneş’in yanında Güneş’e destek olan Mars ateş enerjisi ile içimizi kıpır kıpır yaptığı gibi hareket ve eylem dürtüsünü iyice aktif etmiş oldu. Tabi ki burç değiştirir değiştirmez Satürn’den sert etkiler aldılar. Benliğe ve eyleme önce sınır geldi. Birkaç gün içerisinde kalkacak sınırlar ile Güneş ve Mars rahat hareket etmeye başlayacak.

Cuma günü akşama kadar Ay koç enerjisi ile yerimizde oturamayacağız. Hafta sonu Ay boğa burcunda yerleşecek. Bu da hepimizin tembellik, keyif ve sefaya yöneleceğimizi gösteriyor. Hafta sonu için iyi bir yerleşim olacak. Yemeklerde miktara dikkat etmek, kilo kontrolü yapanlar için önemli olabilir. İştahımızda açılma olacaktır. Özellikle Pazar günü ikili ilişkilerde ani çıkışlar yapmamaya dikkat edelim. Zarara dönüşebilir. Riskli bir gün olacak. Konu eskilerin dönmesi olabilir. Durumun artısı ise eski alacaklarınızı veya nasiplerinizi bu hafta toplayabilirsiniz. Hatta hiç beklemediğiniz tanıdıklarla karşılaşma ihtimali hayli yüksek olacak.

Gökyüzünde üç gezegen yay burcunda seyrettiğine göre hak, hukuk, adalet savaşları gündeme sıkça gelecek. Ya kendi hakkımızı arıyor olacağız veya diğerleri adına hak arayışları yapacağız. En haklı kim sorunsalını ay boyunca aktif şekilde yaşayacağız. Mahkeme, dava durumlarınız varsa ilgilenebilirsiniz.

27 Kasım Pazartesi’ye iletişim ve ticarette aksamalarla başlayacağımızdan, dolandırıcılık durumlarına dikkat etmeli, evrakları iyi inceleyerek imzalamalıyız. Aynı zamanda fayda göreceğimiz kişiler olacağı gibi savaşmadan alamayacağımız imkanlar da olacak. Yeni haftaya Ay ikizlerde başlayacağız. Bu da bol iletişim ve dedikodu kazanlarının kaynaması etkisi yapacaktır.

Pazartesi saat 12.16’da 4 derece ikizler burcunda bir dolunay yaşayacağız. Agresif bir dolunay olacak. Savaşmadan ekmek bulamayacağımız etkiler ile savaşırken dozu kaçırıp abartma ihtimaline doğru bizleri sürükleyecek dolunay enerjisinde uykularımızın kaçması ve ruhsal gerginlikler birkaç gün sürebilir. En büyük sorun insanların birbirini anlamaması olacak. ‘’Ben öyle demek istemedim’’ cümlelerini sık duyabiliriz.

28 Kasım Salı akşamını gayet süt liman, konular çözülmüş şekilde yaşayacağız.

29 Kasım Çarşamba sabahı Ay’ın yengeç burcuna geçiş yapması ile ruhsal rahatlama geliyor. Su burçlarını seven Ay, kendi burcunda seyahat etmeye başladığında bizler de kimin sevgisinden besleniyorsak oraya yönelmeye, o kişilerle vakit geçirmeye başlayacağız. Akşamında Venüs ve Güney kadersel düğüm kavuşuyorlar. Bakalım geçmişte kalmış hangi sevgi yeniden ortaya çıkacak. Kim, sizin yokluğunuza daha fazla dayanamayıp geri gelecek. Hayat sürprizlerle doludur. Bu hafta yaşayacağınız yeni sürprizlere hazır olun. Mucize gibiydiler…

Zaman durmuş gibi gelse de ilerliyor arkadaşlar. O kadar acı çektik, o kadar zor durumlar yaşadık ki, şu anda bir felaket olmadığı için garipser hale geldik. Gökyüzü çok sert etkiler yaşattı son yıllarda. Şimdi o kara bulutlar dağılıyor. Gezegenler daha rahat ve keyif içinde seyahat etmeye başladıkları için zaman durmuş enerjisini yaşıyoruz. Güzel şeyler olacak. Sistem hazırlanıyor. Biraz müsaade istedi diyebiliriz. Beklemeyi bilmek erdemdir. Her şey vaktini bekler. Bizler de tabi ki…

Daha iyisi için neler mümkün diyerek Kasım ayını sevgiyle uğurlayalım. Haftaya yılın son ayına giriş yapıyor olacağız.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları