Astrolog Ece Çetin

28 Ekim-3 Kasım haftası gökyüzü görünümleri… Ne istiyoruz, ne bekliyoruz, yaşam bize ne veriyor?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftanın en kaymaklı tatlısı Jüpiter’in balık burcuna dönüş yapıyor olması. 28 Ekim sabahı saat 08.10 da balık burcu seyri başlıyor. Bahar aylarında kısmetini toplayamadığımız Jüpiter şimdi gerçek ilahi yardımlarını dağıtacak. Aniden gelen kısmetler, hiç tahmin etmediğimiz yerlerden gelen büyük imkan ve şanslar birden yanımızda bitebilir.

Jüpiter çok ballıdır. Fakat sistemden ilahi yardım istiyorsanız, ilahi için sisteme karşılıksız ve koşulsuz hizmet etmelisiniz. Yoksa Jüpiter’den hava alırsınız. Yukarısı bakar ki sen dünya hayatı için gönülden bir şeyler yapıyor musun? Yapıyorsan bu kula hak ediş gönderin, yapmıyorsan hakkın olan hak edişi alamazsın.

Şimdi ve şu anda karşılıksız; insanlara, hayvanlara, doğaya yardım edin. Ormanda gördüğünüz çöpleri toplamanızı bile sistem size artı puan olarak kaydedecek ve asla karşılıksız bırakmayacaktır. Yaradan’ın hürmetine yaratılmışa merhamet sizi inanılmaz yukarılara taşır. Hiç olmayacak mucizeler hayatınızda belirmeye başlar ve şok olursunuz.

İlahi katta hiçbir iyilik karşılıksız kalmadığı gibi hiçbir kötülük de karşılıksız kalmaz. İradenizi buna göre kullanabilirsiniz. En büyük nimet kişinin farkındalığa uyanmasıdır. 

Merhamete yukarıdan merhamet gelir. Jüpiter nimetlerini güzel kullanacağınız bir süreç olsun. Püf noktaları öğrendiniz…

Haftanın diğer görünümleri 29 Ekim’de saat 22.22’de Merkür’ün akrep burcuna geçiş yapması olacak. Zekamız sinsi, arka planı gören, sezgisel bir güdüye giriyor. Merkür akrebi kandırmak imkansızdır. Sizin kendinizi kandırdığınızı konuşmalarınızdan sezer ve içten içe size üzülür. Gerçekleri tüm çıplaklığı ile görür. Bu sebeple istediğini istediği gibi manipüle edip kendi amaçlarına kullanabilir. O kadar iyi gizler ki kendisini siz manipüle edildiğinizi yıllar sonra fark edersiniz. Özetle Merkür akrep tehlikeli olabileceği kadar kişinin elinde tuttuğu çok büyük bir güçtür. İstediği zaman kullanır.

Haftanın diğer ballı kaymak tatlısı büyük öğretmen Satürn’ün retrodan çıkmış olması. Şükür tamamladı. Satürn dersleri öğrendik mi diye bizi sınav yaptı. Şimdi kağıtları okuyup notumuzu veriyor. Geçenlere yeni sınavlar için dersler vermeye başlayacak. Kalanlar aynı konulardan sınav olmaya devam. Ne olursa olsun Satürn’ün retrodan çıkması çok iyidir. Şimdi statümüzü yükseltme imkanımız var. Retroda konular beklemeye girmişti. Zaman durmuş gibi bir süreç geçirdik. Hayatımızda belirsiz olan durumlar netleşmeye ve biz ileri doğru adımlar atmaya başlıyoruz.

Sistem önümüzü açtı arkadaşlar. Ay’ın yapacağı küçük açılar dışında sıkıntı yok. Harika bir hafta olacak. Kendinizi değiştirin ve yenileyin. Sistem ‘yürü ya kulum’ diyor. Önünüze gelen fırsatları mutlaka değerlendirin.

Yeni haftanız bal şeker olsun.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları