Astrolog Ece Çetin

3 Kasım-9 Kasım Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftaya yengeç burcu ile minnoş bir sevgi yumağı olarak başlıyoruz. Sistemden hakkımız olan sevgiyi almamız için neler mümkün.

Mars, ilahi yardıma (Jüpiter) kafa tutarsa ne olur? Hak, hukuk, adalet konularında savaşlar vermemiz gerekebilir. Gösterişli mücadelelere girmemiz gerekebilir. ‘’Adam sende…’’ modumuz ile muhatap almadan başımızın dikine giderken, tökezlediğimizde etrafa duyurmadan ayağa kalkmamız gerekebilir.

Hemen sonrasında yaşayacağımız Venüs (başak) – Neptün (balık) karşıtlığı hayallerin yıkılması, sevginin parçalanması, paranın yok olması (borsa kayıpları, dolandırılma gibi) durumlarını aktif edebilme riskine sahip. Etkisi doğum haritası potansiyelinize bağlı. Mesela Ay’ınız 25 derece balık civarında ise hayallerinizdeki ilahi aşkı dünyevi boyutta yaşama şansı da tanıyabilir. Bu ara cüzdanınıza özellikle sahip çıkmanızı rica ediyorum. Ayrıca geçmiş ve gelecek arasında sıkışıp kalmış gibi hissetme durumları geçici olacak.

4 Kasım'da toplumsal statümüzü temsil eden Satürn Retro sürecini tamamlayacağı için önümüzdeki sınırları kaldırıyor. İş değişikliği, statü değişimi konularına hız verebilir, gelişmeler yaşayabiliriz. Hoşlanmadığınız işinizden ayrılma girişimlerine start verebilirsiniz. Bekarsanız evlenebilir, evliyseniz boşanabilirsiniz. Bunlar hayatımızdaki statü değişimleridir.

Merkür (akrep) – Uranüs (boğa) karşıt olursa; dünya genelinde iletişim ve havayolları ile ilgili sıra dışı durumlardan bahsedebiliriz. Aşırı elektrik yüklenmek demektir. Trafolar patlayabilir. Yine yanardağlar ve uçak arızaları aktif olabilir. Kişisel hayatlarda üst aklı kullanarak aydınlanma durumları yaşanabilir. Farkında olmadığımız durumların farkındalığına ulaşabiliriz.

Cumartesi sabah saat 10.23’ten itibaren kuaför ve güzelleşme işlerimiz için uygun süreç başlıyor. Pazartesi akşama kadar değerlendirebiliriz. Gösterişli bir Pazar gününü Ay aslan burcunda karşılıyor olacağız. Hızlı, heyecanlı, bol gezmeli ve hareketli bir hafta sonu geçireceğiz.

6 Kasım’da Venüs – Plüton uyumu ile yoktan bir sevgi veya para var edebiliriz. Bir kadına olan hayranlığımızı dile getirebilir, aşka yelken açabiliriz. Salı ve Çarşamba detay gerektiren işleri hallederken sağlık konularımıza da el atmayı ihmal etmeyelim. Üzerine Merkür (akrep) – Neptün (balık) su grubu uyumu ile hayallere dalabilir, hayalinizde olan biri ile iletişimi, sosyal medya durumlarını geliştirebilir, çocuklarla ilgili konularda gelişmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu konum; çocuğunun ilk adımlarını görmek gibi mucizevi ve heyecanlı olacak.

8 Kasım saat 12.31’de Venüs bir süredir sıkıntıda ve kısır seyrettiği başak burcundaki seyrini tamamlayarak terazi burcuna geçiş yapacak. Nihayet kendi yönettiği burçta varlık ve sevgi dağıtmaya başlayacak olan Venüs ile ilgili sıkıntılı süreçler böylece sona eriyor. Değer duygumuzdaki düzensiz akış böylece sona eriyor. Kazanmaya başlayabiliriz.

10 Kasım sabahı Merkür yay burcuna geçiş yaparak özgürlüğünü ilan edecek.

Haftaya yeniden görüşmek üzere

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları