Astrolog Ece Çetin

7 Temmuz-13 Temmuz Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Bugün çok özel bir kavuşum olan Güneş+Sirius Yıldızı kavuşumu yaşıyoruz. İçinde nice güzellikler barındıran kavuşum ile yaratıcının elinin üzerimizde olduğu bir gün geçireceğiz. Her elimizi attığımız yerden bolluk ve bereket fışkırtacak kavuşum doğru kullanılırsa kader planının üzerine çıkacak güce sahip.

Örneğin; doğum haritanızda verilen rızık potansiyelinin üzerine çıkmak istiyorsanız, maddi anlamda neleri seçtiğinizi bu akşam saat 22 sularında yukarıya iletin. Asla olumsuz, negatif ve kötü duygulara girmeyin. Onları canlandırabilme ihtimaliniz çok yüksek. Siz neyi seçerseniz o olacak. Akşamı yaratıcınız ile birlik olarak, kendinizi ve hayatınızı ona adayarak ve seçimlerinizi yaparak geçirin.

‘’Çok mutlu bir evlilik yapmayı seçin,’’ ‘’çok büyük ve güzel bir evde yaşamayı seçin,’’ ‘’çok büyük bir aşk yaşamayı seçin,’’ gibi... Arkasından ‘’şimdi oldu, şimdi gerçekleşti’’ demeyi unutmayın. Bazen gökyüzünün kapıları açılır ve bizlere seçimlerimizin gerçekleşmesi için şans verilir. Yılın o özel gecesi 7 Temmuz gecesi olacak. Kullanın arkadaşlar…

Bayram dönüşü iş hayatına hızlı bir giriş yaptık. Hızlı geçen hafta temposundan sonra hafta sonu Ay’ın balık burcu seyrine geçmesi ile Pazar akşamına kadar rahat bir nefes alıp kendimizi yayabiliriz.

Pazar akşamı kafamızda bulanıklık, hayallere dalma durumları nedeni ile kesin kararlar almamaya çalışın. Aldanma olabilir.

10 Temmuz Pazartesiye Ay’ın koç burcu seyrine başlaması ile savaşçı modda giriş yapıyoruz. Yine Pazartesi saat 14.41’de Mars başak burcuna geçiyor ve geçer geçmez de kadersel eylemler başlatıyor. Neden öyle davrandığınızı bilemediğiniz şekilde ve size mantıksız gelen, içinizden öyle bir eylemin nasıl çıktığını anlayamadığınız davranışlar sergilerseniz rahat olun. O eylemler sizi geleceğe taşıyor olacak. Sizin için önemsiz gibi görünse de bütünde önemli bir yere sahip olacaklar. Geleceğinize yürüyorsunuz. Rahat olun.

Başak burcuna geçen Mars ile eylemlerimizde daha detaycı, kılı kırk yaran, bazen hijyen ve düzen konularını abartıp pimpirikliğe geçiş yapan durumlara hazır olalım. Bol bol vesvese yapmaya, endişelenmeye, kurtlanmaya hoş geldik. Olayları abartmayıp, detaylarda takılı kalmadan yaşamaya ve dinlemeye çalışalım. Ayrıntıya düşersek içinden çıkamayacağız.

10 Temmuz akşam saatleri akış güzel, sevgi dilimiz devrede olacak. Hemen sonrasında bazı çürümüş fikirlerimizi ve düşüncelerimizi çöp kutusuna doğru sallarken rahat bir kafa yapısı ile yeni düşünce kalıplarına geçiş yapacağız. Öyle düşündüğünde çıkmaza giriyorsan başka türlü düşünmeyi dene. ‘’Sen kendinde fark yaratırsan hayatın hemen değişir.’’

11 Temmuz’da sabaha karşı saat 07.12’de hızlı gezegenimiz Merkür aslan burcuna geçiş yapacak. Yaratıcılığımızı ortaya koyacağımız, fikirlerimizi masaya dökeceğimiz bir süreç böylece start almış oluyor. En güzel ben bilirim egosunu içinde taşıyacağı için bencillik etmeden diğerlerini de dinlemeye çalışalım. İnsan doğası gereği çok hızlı şekilde egosunu ortaya koyabilir. Bunun yerine diğerlerinin yaratıcı fikirlerine de odaklanırsak ipuçları yakalayarak kendimize yeni kapılar açabiliriz. Her insan bir hazine nice sonsuz bir deryayı içinde taşıyor. Bir yudum su alıp serinlemek varken neden susuz kalalım ki…

12 Temmuz’da keyfim ve kahyasını yaşarken dolunay sürecinde maddi beklentilerimizin karşılığını topluyor olacağız. Günü karla kapatmanın dayanılmaz hafifliği üzerimizde olacak.

13 Temmuz öğlen saatlerinde iletişimde olayım derken büyük mücadelelere girme ihtimalimiz yüksek. Sessiz kalıp olaylara bulaşmamaya çalışın.

Venüs retrosuna doğru giderken değer duygumuzun azalacağını çok rahat söyleyebiliriz. Kendini değersiz hissetme durumları yaşamak gayet olası bir ruh hali olacak. 23 Temmuzda başlayacak Retro süreci ile birlikte sevgi bağı, yeni ilişki, düğün, nişan, tören, evlilik gibi girişimlerde bulunmamaya çalışalım. Tekrarını yapmak zorunda kalacağız. Ayrıca estetik ameliyatlar için 4 Eylüle kadar beklemenizi içtenlikle tavsiye ederim.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları