Astrolog Ece Çetin

8 Eylül-14 Eylül Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftaya Ay yengeç burcunda başlıyoruz. Pazar akşamına kadar duygularınızı su gibi akıtmaya, sevginizi aileniz ve yakınlarınız ile doyasıya paylaşmaya hazır olun. Dün gece zor bir geceydi. Hayal kırıklıkları ile dolu geçirmiş olabiliriz. Bugün yeni ve sevgi dolu bir sayfa açalım. En sevdiklerimiz yanımızda ise her şeyin çok daha güzel olması için neler mümkün acaba…

Yeni haftaya Güneş-Jüpiter uyumu ile başlıyoruz. Kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğimiz bir güç ile dolduğumuzu hissederken bazı işlerimizde ulaştığımız, güzümüzü güldüren sonuçlar ile keyfimize bakabiliriz. ‘’Sanırım tahminimden çok daha yüksek bir kapasiteye sahibim’’ gerçeği ile yüzleşmeye hazır olmalısınız. Özün sözü Cuma bereketiyle geldi yani.

Tüm hafta sonu boyunca büyüklerimizden destek alabilir, onlarla bir süredir beklettiğimiz ve uygun ortamı kolladığımız konuşmaları yapabiliriz. Destek almak için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

10 Eylül Pazar sabahı aile hayatımıza girip çıkan kişiler ve sevdiklerimiz alanlarında bir revizyon yapıyoruz. Ya birilerini çıkaracağız ya da kalıcı olarak birilerini yakın çevremize kabul ediyoruz. Kahvaltı yaparken bu konular konuşulacak. Biraz mücadeleli geçebilir. Haneye almak istediğiniz bir kişi ise pes etmeyin. Hemen sonrasında hayallerinizin gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz.

11 Eylül Pazartesi’ye Ay aslan burcunda başlamak, kendimizi ortaya koyarken sahne ışıklarının altında olmaktan çekinmeyeceğimizi gösteriyor. Uzun süredir Venüs aslan retrosu ile köşeye sıkışmış olan aslan, boğa, akrep ve kova burçlarını harika bir Pazartesi ve Salı günü bekliyor. Uzun zamandır sevgide sınır yaşamamıza neden olan Retro etkisi sona erdi ve sevgiyi doyasıya yaşayacağımız iki gün sistemden bizlere hediye olarak geldi. Hemen tadını çıkarmanızı rica ediyorum. Venüs normal seyrine döndüyse ve Ay ile kavuşuyorsa sevgiden payımızı almak ta bizlere düşüyor. Bu iki günde altın fiyatları ve emtialarda yükselme, kazandırma durumları söz konusu. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Ayrıca çok bahsetmek istemesem de yine iki gün yer sarsıntıları yaşanabilir.

Çarşamba gününe bazı bağlarımızı koparmış bir şekilde uyanıyorsak kader konuşuyor demektir. Çıkması gerekenler çıkmış, gitmesi gerekenler gitmiştir. Bazen diğerleri ile yollarımızı ayırmamız gerekir. Çünkü her birimizin farklı bir kader planı var. Farklı bir yaşam yolu var. Yollar bazen kesişir ve bazen ayrılır. Küll-i iradeye boyun eğip ilahi planı kabullenmekten başka biz fani kullara düşen sorumluluk yoktur aslında. Üst plana boyun eğmemiz gerekir.

13 Eylül Çarşamba günü Ay başak yolculuğuna başlıyor. Cuma akşama kadar sürecek yolculukta Güneş ile kavuşacak olan Ay gökyüzündeki büyük toprak üçgenine güçlü destek veriyor. Toprak ile daha fazla haşır neşir olabiliriz. Hayatınızı yapılandırın. Sağlam ve yıkılmaz temeller üzerine geleceğinizi inşa etmeye başlayın. Gelecek planlarınızın ayağı yere sağlam basan, gerçekçi planlar olmasına özen gösterin. Nasıl şu anda; önümüzün kış olduğunu bilerek hareket ediyoruz, kışı sağlam ve güven içinde geçirebilmek için. Hayat planlarınızı da önünüz kışmış gibi kendinizi garantiye alma ve uygulamasını yapın. Ütopik, boş hayallere dayanan, alt yapısı olmayan, çürük temeller üzerine kurmaya çalışacağınız her şey bir gün avuçlarınız arasından kayıp gidecektir. Önce bizler ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Hasat mevsiminde ve Güneş’in başak burcu seyrindeyiz. Gökyüzü ‘’ayağını yere sağlam bas’’ diyor. Hatta bu konularda sıra dışı şekilde daha önce almadığımız, bizden beklenmeyen kararlar alıp etrafımızı şaşırtma ihtimalimiz çok yüksek. Ki bu şekilde yapın zaten. Sizin sorumsuz biri olduğunuzu sananlara kapak olsun.

14 Eylül Cuma günü içimizden sıra dışı bir kişilik çıkarken, kendimiz bile kendimize kapak olabiliriz. Ayağınızı sağlam bastığınız sürece sistemin ani değişimlerle ilgili bizimle sıkıntısı yok. Ani değişimi sistem destekliyor zaten. Garanti işlere bakın yeter ki.

‘’İçinde var olan gizli potansiyeli ortaya çıkarıyorum’’ haftası olacak.

Sisteme yardımcı olmanızı, biraz destek olmanızı tavsiye ederim. Zamanın enerjisi ile uyumlu olursanız yaşamınız su gibi akar.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları