Geçmiş travmalarını bırakmaya hazır mısın? 20 Ocak–26 Ocak Haftası gökyüzünde neler olacak? - Astrolog Ece Çetin

Geçmiş travmalarını bırakmaya hazır mısın? 20 Ocak–26 Ocak Haftası gökyüzünde neler olacak?


Güneş Pluto ile kavuştuysa sanırım en doğru başlık bu olur. Hepimizin içerisinde büyümeyen bir çocuk yaşıyor. Ona bilinçaltımız diyoruz. Biz çocukken yanlış şeyler yaşamış ve yanlış kodlarla kodlanmış olabiliyor. Ve biz bu kodları yaşadığımız sürece taşıdığımız için yetişkin olduğumuzda bizi yönetiyorlar.

‘Sen onu yapamazsın, sen bunu beceremezsin’ gibi olumsuz kodlar kişinin pısırık, içe kapanık, cesaretsiz biri olmasına neden oluyor. İçlerinde en zoru cesaretimizin bir yerlerde bizden alınmış olmasıdır. İçeriye dönüp kendini tamir et diyen gezegenler bize kendimizle yüzleşmemizi, derinlerimize bakıp işe yaramayan kısımları kesip atmamızı söylüyor. Güneş ışıkları ile Pluto’yu aydınlattıysa ‘kendini dönüştür, yoktan var et’ diyor.

Bilinçaltı travmaları insanın hayatını esir alır. Bakarız danışmanlıkta kişinin harika bir haritası ve yaşam potansiyeli var. Sistem bol bol vermiş. Hayatına bakarız, yaşadığı ile alakası yok. O kişi doğuştan kendisine verilen nimetleri fark edemeyecek kadar korkutulmuş, bir yerlerde cesaretini bırakmıştır. Ezilmiştir. Ve kalan ömrünü bir ezik olarak yaşamaya devam eder. Ta ki, bir gün danışmanlık alıp gerçek potansiyelini öğrenene kadar.

Biraz cesaret ve destekle atmaya başlayacağı küçük adımlar kişiyi yukarı taşımaya, harita potansiyelini çalıştırmaya başlar. Bir gün bir bakar ki hayatın içinde tüm cesareti ile var olabiliyor. Kendini yoktan inşa edebiliyor. Yepyeni bir kimlikle –içinde saklı olan ve kişinin sürekli bastırdığı, ezdiği kişinin farkına vararak onu dönüştürmesi ile – hayatı değişir. Nefes alması bile değişir. Dünyaya bakışı değişir. İnsanlara davranışı değişir.

Bu hayattaki en uzun yolculuk kişinin kendine yaptığı yolculuktur. En zorudur, en çetin olanıdır, kanayarak gidersiniz. Kendinizi bulduğunuzda aydınlık bir dünyada, kimse sizin ışığınızı söndüremeden, kimseyi takmadan, özgür ruhunuzla ve tüm cesaretiniz ile yaşamınız içerisinde dans edersiniz. Bu yaşamınızda gelmeniz gereken yer kendinizi bulmanız olabilir. Kendinizi bulmanız derken ‘gerçek senden’ bahsediyorum. Sahte ve yapmacık olandan değil. Korkak ve pısırık olandan değil. Ruhunun özgürlüğünün farkında olan, frekansı yüksek, tüm cesareti ile hayatla dans eden senden bahsediyorum.

20 Ocak'ta saat 11.30’da Güneş'in kova burcuna geçmesi ile özgürleşme ihtiyacımız bir kat daha artacak. 21 Ocak'ta saat 23.55’te kova burcu yeniayı ile birlikte yeni başlangıçlar için start verme zamanı geliyor. Önümüzdeki 15 gün gökyüzü beni kullan, başlangıç yap, seni destekleyeceğim, ilerlemen için her şeyi hazırladım diyecek.

5 Şubat'ta saat 21.30’da ki aslan dolunayına kadar, özellikle 27 Ocak-5 Şubat arası yeni başlangıçlar için çok uygun. İş kuracağım, bereketli olmasını istiyorum derseniz 31 Ocak son zamanların en uygun tarihi olacak. İstemeseniz de kazanırsınız. Öyle bir bereket olacak o gün kurulan işte.

22 Ocak iletişim kurmak, imza atmak için uygun olacak. 24-25 Ocak'ta kendimizi biraz kibir ve egoya kaptırıp olduğumuzdan büyük olduğumuzu düşünerek etrafa hava atma olasılığımız yüksek.

27 Ocak sabah saat 05.33’te Venüs’ün balık burcuna geçmesi ile sistemden nasipler, kısmetler, karlar, kazançlar çift çift gelmeye başlayacak. Yukarısı bereket musluklarını açıyor. Hepimize hayırlı olsun. Doğum haritanızda balıkta gezegen varsa üzerinden Venüs geçecek. Bu o gezegenin temsil ettiği konularda nimetlerin gelmesi, bereketin artması demek. Venüs balık burcunu çok sever. Onun için keyifli ve rahat ettiği bir konumdaki bir seyahat olacak.

Her şey gönlünüzce olsun.

Gökyüzünden sevgiler…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!