Astrolog Ece Çetin

Jüpiter ilahi yardımlarını dağıtırken… 25 Kasım-1 Aralık Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Haftanın güzel tarafı Güneş’in yay burcuna geçmesi ile gökyüzündeki ateş elementinin artması ve hayatımıza hareket gelmesi olacak.

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili yay burçları.

Jüpiter’in Retro sürecini tamamlıyor. 20 Aralık'a kadar su burçlarına (yengeç, akrep, balık) ilahi yardımı kepçe kepçe dağıtacak. Yılı çok verimli kapatıyoruz. Aralık ayı tüm kısmeti ile geliyor dersek yanlış olmaz. 20 Aralık'tan itibaren ateş burçları olan (koç, aslan, yay) ilahi yardım almaya başlıyorlar. Bahar ayları boyunca yaşamlarında her alanda büyüme ve genişleme yaşayacaklar.

Jüpiter’in Retro sürecini tamamlaması, yeni retrodan çıkan Satürn ile birlikte toplumsal statümüzde yükselme, kademe atlama, saygınlık kazanma gibi beklemede olan süreçlerimizin önünü açtı. İş değiştirme, olan işinde yükselme gibi gelişmeleri yaşayabiliriz. Beklediğimiz transfer süreçleri varsa start alıyor.

28 Kasım’da Mars Satürn’e olumlu enerjilerini göndermeye başlıyor. Eylemlerimizin bizi yukarılara taşıyacağı süreçler devreye girerken yapacağımız girişimlerin sonuçlarının çok iyi olacağını görebiliyoruz. Yeniay döneminde olduğumuz için gökyüzü şu anda ilerle diyor. Başlangıç yap, adım at, şirket kur, ileri atıl, değişim yap. Tam zamanı. Her yerden ‘yürü ya kulum’ desteği alıyoruz.

Tüm bu açılardan bakınca yeni hafta gerçekten çok verimli olacak. Sadece girişimlerinizi Ay’ın boşlukta olduğu saatlere denk getirmemek için gayret gösterebilirsiniz.

29 Kasım sabahı önemli iş ve girişimlere daha da bir uygun konumlar mevcut. Akşamında ‘ya ben bunu yaptım ama doğru mu yanlış mı’ diye düşüncelere dalabiliriz. Doğru yaptınız. Doğru zamanda doğru hamle. Bu kadar iyi olabilir. Akşam iletişimde sert durumlar yaşayabiliriz. Pek kimseyle konuşmamaya çalışın. Sorun çıkabilir. ‘Eylemlerimle statümü yükseltirken benim bu ortamlarda işim ne’ düşünceleri kafanızı karıştırmasın. Tam da olmanız gereken yerdesiniz.

30 Kasım’da para piyasaları ve ikili ilişkilerde sert bir gün olacak. Darbenin nereden geldiğini anlayamayabiliriz. Özellikle kadın-erkek arasında savaş yaşanabilir.

1 Aralık’ta kritik bir gün yaşayabiliriz. Hayallerin yerle bir olması ve para kayıpları yaşanabilir. Ticarette çok dikkatli olun. Çalışkanlığınız ve özeniniz ile kayıplardan yırtabilirsiniz. Odağınız işinizde olsun. ‘Aman sonra bakarım’ demeyin. O anda bakın.

Yeniayı tüm enerjisi ile seyahat yaparak, işte ve kariyerde genişleme yaşayarak, hak hukuk adalet arayışlarına girişerek ve neşeli, pozitif ruh halimizle girdiğimiz ortamları gülmekten kırıp geçirerek yaşayalım. Şimdi oldu, şimdi gerçekleşti bile.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları