Astrolog Ece Çetin

Köklü değişimler geldi bile… 9 Aralık – 15 Aralık Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

İkizler dolunayının hemen arkasından etkilerini yaşamaya devam ettiğimiz bu hafta oldukça karışık geçiyor. Aslında keskin açıların olmadığı bir haftaya girdik. Dolunay çok sertti. Sonrasındaki sessizlikteyiz. Gökyüzü bize yaşadıklarımızı hazmedebilmemiz için sakin bir hafta veriyor. Rahatlıkla içimize dönebilir, sorgulamalarımızı yapabiliriz.

Değişim hayatımızın her alanında devam ederken biz ne kadar irade kullanabiliyoruz diye bakacak olursak iğnenin ucu kadar bir miktar görüyoruz. Sistem şunu değiştir diye ayak seslerini önden göndermeye başlıyor. İnat ediyoruz değiştirmemek için. Olan düzeni bozmak, var olan alışkanlıklardan vazgeçmek istemiyoruz belki de. Sonra yumurta kapıya dayanıyor ve değiştirmeye yanaşmadığımız hayatımız bir de bakıyoruz ellerimizin arasından uçup gitmiş. Yok olmuş. Sen değişimi kendin yapmazsan sistem seni ani bir çalkantı ile birden değiştiriyor. Ve biz yaşadıklarımızı kabullenme sürecinde elimizden geldiğince kendimizi dağıtmamaya çalışıyoruz.

Uranüs hangi evinizde transit ediyorsa şu anda orada değişimi şart koşuyor. Ve bu bizim irade seçimimiz olmak zorunda değil Uranüs için. Seçimi biz yapmazsak o yapıyor. Bir şeyler yıkıldıysa hayatınızda onları daha sağlam ve zamana uygun olarak yeniden kurun. Bu kısımda irade kullanabilirsiniz. Yeniden ayağa kalkın ve savaşın. Yeniden inşa edin. Yıkılanlar sağlam olmayan yapılardı. Ortaya irade koyacağımız kısım mücadeleyi bırakmamak, hayata yeniden dört elle sarılmak. Gidenler zaten hiç bizim olmamıştı…

Huzuru kendi derinliklerimizde bulacağımız bu haftada Venüs’ün oğlak burcuna geçişi ile paraya ve ilişkilere ciddi bir statü getirmeye çalışacağız. Oğlağın soğuk doğası ile insanlarla aramıza biraz mesafe koyarak sorumluluğumuzdaki konulara eğilip, sessiz bir doğaya geçiş yapıyoruz.

14 Aralık'ta ben kimim? Nereye doğru gidiyorum? Hayatımı gerçekten ben mi yönetiyorum yoksa ellerimden kayıp gidiyor mu? Sorunsalları yaşarken yönünüzü bulmakta zorlanıyorsanız bir profesyonelden danışmanlık almak, beraber bir yön çizmek, içinizdeki boşluğa yön vermek iyi gelebilir.

Hayatın bu noktasına kadar geldim, peki bundan sonra ne tarafa doğru gidersem benim için doğru olacak konularını danışmanlık alarak çözmeye çalışmanızı tavsiye ederim. Aslında boşlukta değilsiniz, yönünüzü bilemiyorsunuz. Yaşam yolunuz doğum haritanızda çizildiği gibidir.

Bu yoldan haberiniz yoksa öğrenin. Yanlış yollara saptığınızda sistem oraları dağıtıyorsa sizi uyarmaya çalışıyordur. Yanlış yoldasın, burası değil, diğer taraf diye. Bu bilgileri astrologunuzdan almalısınız mutlaka. Sizin hayatınıza bir plan üstten bakabilen biri ile geçireceğiniz bir saat size yaşam yolunda birçok yıl kazandırabilir.

15 Aralık'ta öğlen saat 12 gibi bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları