12 Aralık-18 Aralık Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

12 Aralık-18 Aralık Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Aslan burcu enerjileriyle başlıyoruz. İş hayatına yönelik kafamızı bulandıran konularda artık yol almak isterken, diğer yandan belirsizlik yaratan aşk konularının üzerimizde yaratmış olduğu yorgunlukların artık yerini, sevildiğini hissetmek, belirsizliklerin ortadan kalkması ve somut bir şeylerin olmasına yönelik adımlar atmaya istekli olacağız.

Güneş’in Satürn’le yapmış olduğu sekstil açı desteğiyle bize belki otorite, baba, ya da sözü geçen mertebeli kişilerin somut, kalıcı ve sağlam çözümler yaratabileceğini, ya da kendi gücümüzle hayatımızdaki iş ve aşk hayatıyla ilgili konulara somut çözümler bulacağımızı göstermektedir.

Bu hafta biraz daha dağınıklık enerjilerinin azaldığını, yavaş yavaş Oğlak enerjisinin artmaya başlamasıyla birlikte olayları mantıklı bir şekilde akıl süzgecinden geçirmek, somut, kalıcı ve emin adımlarla ilerlemek önemli olmaya başlayacak.

14 Aralık Çarşamba günü Güneş Neptün karesiyle, özellikle çok fazla idealize ettiğim bir ilişkinin, bir partnerin hiç de idealize ettiğim gibi olmadığını görmek, ya da benim yücelttiğim kadar değilmiş demek, doğru ve anlaşılır bir şekilde kendini ifade edememek, ya da yanlış anlaşılmak, burada Juno’nunda Neptün’le kavuşum enerjisi içerisinde olması, ruh eşim sanmıştım yanılgılarına düşmeyi de getirebilir.

18 Aralık Pazar günü Merkür Uranüs üç geniyle, Son günlerde hayat üstüme üstüme geliyor derken, bize nefes aldıracak aniden gelişen sürpriz haberlerle, kaos haline gelen konularda güzel gelişmeler, yaşadığımız olayla sıradışı çözümler bulabileceğimiz dahiyane fikirler geliştirebilir, özellikle iş ve ilişkilerdeki sorunlara geleceğe yönelik sürpriz bir şekilde çözümler bulabiliriz. Teknoloji, eğitim öğrenim, ticari faaliyetler içeren geleceğe yönelik alanlarda başarı vaad eden sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta arkadaş ve dostlarınızla, gelecek umutlarınızla, seyahat, eğitim ya da hukuksal bir konuda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. İş, kariyer, meslek konularınızda maddi kaynak yaratabilecek ya da öz değer duygunuzu yükseltecek güzel haberler ya da dahiyane fikirler üretebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta beklediğiniz bir kredi borç konusu, daha önce yaşamış olduğunuz bir kaybı telafi etmek, ya da okült konularda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Yeni bir eğitim, seyahat konusunun gündeme gelmesi, ufkunuzu genişletecek yeni insanlarla tanışmak, ruhsal ve maneviyat alanlarında, hukuksal bir mevzuda sürpriz haberlerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta eş, ortak ya da ikili diyaloglarınızla geliştirebileceğiniz, iş hayatınıza ve kariyerinize yönelik somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Daha önce kayıp verdiğiniz bir konuda sürpriz gelişmeler, sürpriz haberlerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta çalışma koşullarınıza, sağlığınıza, ya da günlük rutin hayat düzeninize yönelik somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Eş, ortak ya da ikili diyaloglarınızla geleceğinize yönelik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta aşk hayatınıza, çocukla ilgili konulara, yatırım ya da yaratıcılığınızı ortaya koyacak konulara yönelik somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Günlük rutin hayatınıza, sağlığınıza, çalışma, iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik alanlarda sürpriz gelişmeler, sürpriz haberlerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta aile hayatınız, yaşadığınız yer, emlak, arsa, sağlığınız, çalışma koşullarınıza yönelik konularda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Yaratıcı bir yönünüzü sosyal medyaya taşımak ya da tanıtmak, yeni bir seyahat planlaması yapmak, yeni bir hobi edinmek, yeni bir eğitime başlamak konularında sürpriz gelişmeler, sürpriz haberlerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta yakın çevre ilişkilerinize, eğitim öğrenim alanlarına, küçük seyahat planları yapmaya, çocuklarınızla, aşk hayatınıza yönelik, yaratıcı ya da yatırım alanlarına yönelik konularda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Aile büyüklerinden gelecek maddi manevi destek, miras, beklenmedik bir para gibi gelir gider dengenizi etkileyecek sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta maddi kaynaklarınızı, yeteneklerinizi, özdeğer duygunuzu yükseltecek aile desteği, aile büyüklerinden gelecek destek, arsa, emlak, konut alımlarında alınacak bir destek konusunda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş kuzen, komşu, eş, ortak desteği, ya da aniden gelişen kısa seyahatlergibi sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta hayatınızın genelineyönelik önemli kararlar alaraksomut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Günlük hayat düzeniniz, sağlığınız, çalışma koşullarınız, maddi kaynaklarınıza yönelik konularda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta kontrolünüz dışında gelişen olaylardan kaynaklı yaşamış olduğunuz kayıpları telafi ettirecek somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Çocuklarla, yatırımlarla, yaratıcılığınızla ilgili konularda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta arkadaş ve dostlarınızla, sosyal çevreniz, gelecek umutlarınızla ilgili konularda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Kontrol dışı gelişen olayları değerlendirmek için kendinizi biraz izole etmek, maneviyata yönelmek, belki bilinçaltı ya da rüyalarınızla ilgili konularda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aile, ev hayatına yönelik konularda aniden gelişen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (12-18 Aralık Haftası)

Bu hafta iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konularda somut, kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Arkadaş ce dostlarınızdan, sosyal çevre ilişkilerinizden gelen ani haberler, sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI